به عموفیلترباف نامه می نویسند

حرکت های وبلاگی- همزمان با آغاز موج مسدود کردن وبلاگ های فارسی، اعتراض وبلاگ نویسان در قالب یک بازی وبلاگی آغاز شد. به گزارش «وبلاگ نیوز» بازی وبلاگی “نامه ای به عموفیلترباف” که به دعوت وبلاگ “وب نامریی” آغاز شده است، حرکتی وبلاگی در اعتراض به اعمال سلیقه ها در مسدود کردن برخی سایت ها […]

ف.ی.ل.ت.ر.ینگحرکت های وبلاگی- همزمان با آغاز موج مسدود کردن وبلاگ های فارسی، اعتراض وبلاگ نویسان در قالب یک بازی وبلاگی آغاز شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» بازی وبلاگی “نامه ای به عموفیلترباف” که به دعوت وبلاگ “وب نامریی” آغاز شده است، حرکتی وبلاگی در اعتراض به اعمال سلیقه ها در مسدود کردن برخی سایت ها و وبلاگ های فارسی است.

هم چنین در پی مسدود شدن سایت سرویس عکس “Tinypic” باز شدن وبلاگ های بدون هاست و کسانی که عکس های خود را روی این سرویس دهنده آپلود کرده بودند به مشکل برخورده است و گرافیک صفحات برخی از وبلاگ ها به هم ریخته است.

به نظر می رسد اعمال سلیقه ها در مسدود کردن برخی وبلاگ های فارسی که تاکنون هیچ مشکل اخلاقی نداشته اند، نتایج خوبی را در بر نداشته باشد.
انتهای خبر/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

(۱) ارســـال نـظــر
  1. […] غیر مرتبط: بازی وبلاگی نامه ای به عموفیلترباف! » وب نامریی (+) به عموفیلترباف نامه می نویسند! » وبلاگ نیوز (+) […]