کدام‌یک از ما، مانند رهبری، اهمیت فضای مجازی را به اندازه انقلاب اسلامی می‌داند؟
میثم رمضانعلی/
کدام‌یک از ما، مانند رهبری، اهمیت فضای مجازی را به اندازه انقلاب اسلامی می‌داند؟

نویسنده وبلاگ “هابیل” در جمع فعالان مجازی حاضر در ضیافت افطاری مرکز رسانه‌های دیجیتال ارشاد، با حضور رئیس مرکز ملی فضای مجازی، به بیان مشکلات فعالان این حوزه می‌پردازد.

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شب گذشته 23مرداد ضیافت افطاری را با جمعی از فعالان فضای مجازی برگزار کرد که در این جلسه، تعدادی از فعالان به نمایندگی از دیگر دوستان خود، به سخنرانی در حضور “مهدی اخوان بهابادی”، مدیر مرکز ملی فضای مجازی و دبیر شورای‌عالی فضای مجازی پرداختند.

یکی از این سخنرانان “میثم رمضانعلی”، نویسنده وبلاگ “هابیل” بود که متن سخنرانی خود را برای انتشار در اختیار «وبلاگ نیوز» قرار داد و در ادامه می‌توانید متن سخنرانی این وبلاگ‌نویس را بخوانید.

***

این مطلب به‌دلیل دستور “كارگروه تعیين مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرایم رايانه‌اي” با استناد به بند “د1 و د3” موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه‌ای حذف شد.

بند د1 این قانون “اهانت و هجو نسبت به مقامات ، نهادها و سازمان هاي حکومتی و عمومي” و بند د3 آن “نشراكاذيب و تشويش اذهان عمومي علیه مقامات، نهادها و سازمانهای حکومتی” را شامل می‌شود.

«وبلاگ نیوز» به‌دلیل احترام به مخاطب، نیاز دانست تا این موضوع را به اطلاع مراجعه کنندگان این مطلب برساند.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (+3 نظر شما, 3 نظر)
Loading...

(۱) ارســـال نـظــر
  1. حمید می‌گه:

    کاش مطلب قبلی رو به عنوان مطلب مرتبط می‌گذاشتید:
    http://habil.ir/weblog/593