چرا «میهن بلاگ» در نمایشگاه ششم حضور نداشت؟

طولانی بودن زمان نمایشگاه رسانه های دیجیتال و مشغولیت فراوان تیم “میهن بلاگ”، از جمله دلایلی بود که این سرویس دهنده امسال هم در نمایشگاه ششم غایب باشد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» در پی انتشار شایعه‌ای مبنی بر تهدید برخی از سرویس‌دهنده‌های وبلاگ مطرح کشور به منظور تحریم نمایشگاه ششم از سوی یک جریان خاص، مدیران سرویس دهنده‌های “میهن بلاگ” و “پارسی بلاگ” این موضوع را اساسا تکذیب کردند.

محمدجواد شکوری مقدم، مدیر “میهن بلاگ”، این شایعه را صددرصد دروغ عنوان کرد و درباره دلیل عدم حضور این سرویس دهنده در نمایشگاه ششم گفت: اتفاقا برای حضور از سوی مدیران مرکز رسانه‌های دیجیتال بسیار تشویق شدیم. اما به دلیل انجام یک پروژه بسیار مهم و مشغولیت فراوان، عملا امکان شرکت در این نمایشگاه را نداشتیم.

شکوری افزود: البته مدت زمان طولانی این نمایشگاه به مدت 10 روز هم یکی دیگر از دلایل این عدم حضور بود. من نمی‌توانم نیروهایم را 10روز به دلیل حضور در نمایشگاه از کار دور کنم. علاوه بر این از نیروهای غیر متخصص هم نمی‌توان بهره گرفت. چون کسی که به سئوالات مراجعین پاسخ می‌دهد، باید در جریان کار بوده باشد.

علاوه بر این، سیدمحمدرضا فخری، مدیر “پارسی بلاگ” هم اعلام کرد که اولین بار است این شایعه را می‌شنود.

طولانی بودن زمان نمایشگاه رسانه های دیجیتال، از جمله انتقادهایی است که همواره به این نمایشگاه وارد بوده است.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (-4 نظر شما, 4 نظر)
Loading...

(۱) ارســـال نـظــر
  1. عشق به میهن می‌گه:

    اینا که همیشه دور پروژه هستند… ، و اینکه سال های قبل هم شرکت میکردن !! حالا چطور شده که امسال پروزه شون اینقدر مهم شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    تازه اگر شرکت میکردن میهن بلاگ اول میشد بین سرویس دهنده ها !! و این برای میهن بلاگ یک امتیاز بود … حیف شد که شرکت نکردن