شیرازی:بلاگفا در خراسان شمالی هیچ مشکلی نداشته است

سرویس دهنده ها- با ابراز نظر رسمی مدیران سایت سرویس دهنده بلاگفا، ادعای سایت خبری-تحلیلی قلم نیوز مبنی بر در دسترس نبودن وبلاگ های بلاگفا در استان خراسان شمالی به طور کامل تکذیب شد. به گزارش «وبلاگ نیوز» عليرضا شيرازي، مدیریت سایت بلاگفا، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، ضمن تكذيب اخباري مبني بر وجود […]

علیرضا شیرازیسرویس دهنده ها- با ابراز نظر رسمی مدیران سایت سرویس دهنده بلاگفا، ادعای سایت خبری-تحلیلی قلم نیوز مبنی بر در دسترس نبودن وبلاگ های بلاگفا در استان خراسان شمالی به طور کامل تکذیب شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» عليرضا شيرازي، مدیریت سایت بلاگفا، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، ضمن تكذيب اخباري مبني بر وجود مشكلات فني در وبلاگ‌هاي اين سرويس دهنده گفت: سرويس دهنده بلاگفا در استان خراسان شمالي هيچ مشكلي نداشته است.

مدير سرويس دهنده بلاگفا تصريح كرد: برخي درصدد تخريب سرويس دهنده بلاگفا بوده و با انتشار چنين اخباري قصد دارند به كاربران فضاي مجازي به دروغ بگويند بلاگفا سرويس دهنده پايداري نيست.

شيرازي تاكيد كرد: ما هيچ گزارشي رسمي از كاربران خود مبني بر وجود مشكل در بلاگفا دريافت نكرده‌ايم و حقيقت اين است اگر مشكلي در اين سرويس دهنده وجود داشت قطعاً ايميل‌هايي در اين باره از سطح كشور دريافت مي‌كرديم.

گفتنی است پیش از این تیم خبری وبلاگ نیوز با جست و جو پیرامون این موضوع و سئوال از خبرنگار استان خراسان شمالی، دروغ بودن ادعای سایت خبری قلم نیوز را اعلام کرده بود.

لازم به ذکر است سایت خبری-تحلیلی قلم نیوز متعلق به ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در انتخابات دهم است.
انتهای خبر/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

(۱) ارســـال نـظــر
  1. […] – سایت قلم نیوز به عنوان سایت رسمی ستاد میرحسین موسوی مدعی شد که دولت دسترسی سرویس دهنده بلاگفا را در استان خراسان شمالی مسدود کرده است. این خبر به سرعت با اظهار نظر مدیر بلاگفا و دروغ خواندن این موضوع همراه شد. با این حال قلم نیوز تکذیبیه بلاگفا را منتشر نکرد و از این بابت از کاربران خود عذرخواهی ننمود. (+) […]