اطلاعیه سازمان فناوری اطلاعات درباره عدم حضور جهانگرد در برنامه تلویزیونی

سازمان فناوری اطلاعات ایران در مورد عدم حضور نصرالله جهانگرد رئیس این سازمان در برنامه تلویزیونی دیروز امروز فردا توضیح داد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران،‌ در پی عدم حضور نصرالله جهانگرد، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در برنامه «دیروز، امروز، فردا» شبکه سوم سیما، این سازمان با صدور اطلاعیه‌ای، این عدم حضور را توضیح داد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته از طریق صدا و سیما، مقرر شده بود تا دکتر شهریاری، نماینده محترم قوه قضاییه و مهندس جهانگرد در برنامه ای با موضوع «شبکه های اجتماعی،‌ بایدها و نبایدها» حضور پیدا کنند.

از آنجایی که علی رغم هماهنگی ها،‌در آخرین لحظات،‌ مهمان برنامه تغییر کرده و مهمان ارجمند دیگری در آن برنامه حضور پیدا کردند و محور بحث در برنامه مذکور به موضوع فیلترینگ تغییر پیدا کرد،‌ با توجه به این موضوع که سازمان فناوری اطلاعات ایران مسوولیتی در این بخش ندارد، ‌مقرر شد تا حضور مسوولان سازمان فناوری اطلاعات برای پاسخگویی به سوالات حول محور شبکه های اجتماعی و برنامه های مرتبط با اهداف سازمان در برنامه های تلویزیونی در فرصتی دیگر صورت گیرد.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!