جنبشی دیگر از «جبهه وبلاگی غدیر» ؛
جنبش «مر قانون» در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی

جنبش«مر قانون» در سطح نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی با پخش تراکت، اطلاع رسانی ‌می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبلاگ به این جنبش بپیوندند.

به گزارش خبرنگار«وبلاگ نیوز» در عرصه حرکت ها و موج‌های وبلاگی نام جبهه وبلاگی غدیر آشناست و بیش از 6 سال از فعالیت این جبهه می‌گذرد و این وبلاگ در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی هم حضور دارد.

فاطمه سادات موسوی مدیر جبهه وبلاگی غدیر در خصوص موفقیت های اخیر کسب شده وبلاگ خود گفت: جبهه وبلاگی غدیر در بخش وبلاگ‌نویسی همایش بین المللی مسابقه مرگ بر امریکا، رتبه سوم را کسب کرد، همچنین در جشنواره پروانه گان که توسط نیروی انتظامی برگزار شد و دو همایش دیگر در استان شیراز، حائز رتبه برتر شده است.

مدیر جبهه در خصوص وضعیت فعلی این جبهه نیز گفت: سایت قدیم هک شده و در حال تغییر سرور هستیم که تا یک ماه آینده فعالیت ها را دوباره در سایت ادامه دهیم و در حال حاضر پل ارتباطی ما با مخاطبان همان وبلاگ جبهه وبلاگی غدیر است.

وی در مورد همکاران سابق این جبهه نیز گفت: بچه های سابق جبهه وبلاگی غدیر هر کدام الان یک سایت دارند و به جهت مسئولیت‌هایی که دارند نمی‌توانند همکاری مستمری با جبهه داشته باشند، اما در مواقع ضروری همکاری می‌کنند، البته در حال حاضر هم در نمایشگاه دفتر ثبت نام قرار داده ایم تا علاقمندان به همکاری با جبهه اعلام آمادگی کنند.

موسوی در مورد جنبش‌های اخیر جبهه وبلاگی غدیر نیز گفت: جنبش«مر قانون» در حال اجراست و در سطح نمایشگاه نیز با پخش تراکت، اطلاع رسانی ‌می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به وبلاگ به این جنبش بپیوندند.

مدیر جبهه وبلاگی غدیر در خصوص اثرگذاری جنبش‌ها نیز گفت: در حال حاضر برخی وبلاگ‌ها هر از گاهی اقدام به برگزاری جنبش یا موج وبلاگی می‌کنند که کار چندان جالبی نیست، استقبال خوبی از آن نمی‌شود و بیشتر حالت تک روی دارد، زیرا به عقیده بنده جنبش‌ها زمانی به ثمر می‌رسند که چند سایت و وبلاگ به طور همزمان به آن بپیوندند و همچنین سایت های خبری آن را پوشش بدهند.

موسوی در خصوص پیوستن این جبهه به موج های وبلاگی نیز گفت: جبهه وبلاگی غدیر در صورت اطلاع از موج وبلاگی، که دارای محتوا و اثربخشی خوبی است، مانند لبیک یا نقی(ع) که کار بچه های قم است، از آن حمایت می‌کند و یا مانند موج مبارزه با ربا، آغازگر موج شده و ادامه کار را به گروهی که مناسب است می‌سپارد.

وی این نمایشگاه را در جهت انقلاب اسلامی دانسته و افزود: نیروهای حزب اللهی در این نمایشگاه حضور دارند و بنده هم حضور در این نمایشگاه را در جهت همان کار روایت گری در راهیان نور می‌دانم.

مدیر جبهه وبلاگی غدیر استقبال از نمایشگاه را نسبت به سال گذشته خوب ارزیابی کرده و گفت: استقبال خیلی خوب بوده، صبح ها هم بازدید خوب است و از طرف دیگر تقریبا این نمایشگاه تبدیل به پاتوق برای بچه‌های ارزشی که در عرصه فضای مجازی فعالیت می‌کنند شده است و امیدوارم یکی از ثمرات این نمایشگاه تشکیل گروهی مانند همان شورای هماهنگی فعالان سایبری که در سال 1389 شکل گرفت، باشد.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (+1 نظر شما, 1 نظر)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!