وایبربازی در سطح کلان!
من و ظریف و تخت‌روانچی یک گروه سه نفره در وایبر داریم

معاون وزیر امور خارجه می‌گوید که در وایبر با ۲ عضو دیگر تیم مذاکره کننده هسته‌ای یک گروه تشکیل داده است و برخی اخبار و عکس‌ها و جوک‌های مرتبط با خودشان را بازنشر می‌دهند.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، سیدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای در گفت‌وگو با ویژه‌ نامه پایان سال هفته‌نامه مثلث درباره نوع ارتباطاتش با ۲ عضو دیگر تیم مذاکره کننده گفت: با آقای ظریف سال‌هاست که همکار و دوست هستم و شناخت نسبت به هم داریم. البته طبعا وقتی سه نفر در یک پروسه یک سال و نیم تقریبا روز و شب را با هم هستند یک احساس عاطفی خاصی هم بین آنها پدید می‌آید. یعنی با ایشان و آقای روانچی واقعا مثل سه برادر و رفیق خیلی نزدیک با هم هستیم چون مرتب با هم در سفریم یا جلسه مستمر داریم. در طول روز خیلی وقت مان با هم می‌گذرد و وقتی هم جدا می شویم از طریق ایمیل ارتباط داریم، حتی سه نفری یک گروه وایبری هم داریم!

عراقچی در این گفت‌وگو می‌گوید که خیلی در شبکه‌های اجتماعی فعال نیست و درباره فعال بودن «وایبر»ش ادامه می‌دهد: وایبر که الان شده وسیله ارتباطی و خیلی‌ها با وایبر کار می‌کنند. اینکه گفتم یک گروه داریم؛ من و آقای ظریف و آقای تخت روانچی در آن هستیم. برخی اخباری که ویژه است و لازم است آن دو نفر دیگر هم بدانند هر کسی در گروه قرار می‌دهد تا دیگران هم در جریان قرار بگیرند. بعضی وقت‌ها هم عکس‌ها و جوک‌ها و مطالبی که مربوط به خودمان است را می‌گذاریم! غیر از آن فقط اینستاگرام است.

معاون وزیر امور خارجه در ادامه گفت صفحه اینستاگرامش را خودش اداره می‌کند و درباره سؤال بسیاری از کاربران پیرامون این‌که مدیریت این صفحه به عهده چه کسی است گفت: هیچ وقت به این سؤال جواب ندادم، ولی خودم هستم. البته هر وقت فرصت کنم.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

(۲) ارســـال نـظــر
  1. […] گزارش وبلاگ‌نیوز سیدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت […]

  2. […] این مطلب که در سایت وبلاگ‌نیوز بازتاب یافته، سیدعباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت […]