تمسخر جاسوسی موساد در توییتر

یکی از کاربران مسلمان در انگلیس با تمسخر برنامه های جاسوسی موساد با هشتگ «موساد کفش مرا دزدیده است» موج جدیدی را به راه انداخته است و در توئیتر و فیس بوک خود نوشته است که وقتی من خواب بودم، موساد کفش من را دزدیده است.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از جام نیوز، روزنامه صهیونیستی هاآرتص (haaretz) در تیتر یک خود در گزارشی با عنوان «هشتک موساد کفش مرا دزدیده است، توییتر را فراگرفته است » نوشت: معمولاً وقتی خبری در مورد جاسوسی و یا جرائم موساد و یا اسرائیل رسانه‌ای می‌شود، به مسئله جدی تبدیل‌شده و همه آن را جدی تلقی می‌کنند.
هاآرتص نوشت: یکی از جدیدترین موضوعات جاسوسی اسرائیل از مذاکرات هسته‌ای ایران در هتل سوئیس است و این موضوع در رسانه‌های بازتاب زیادی داشته است.
این روزنامه در ادامه نوشت: اکنون یکی از کاربران مسلمان در انگلیس با تمسخر برنامه‌های جاسوسی موساد با هشتگ «موساد کفش مرا دزدیده است» موج جدیدی را به راه انداخته است و در توییتر و فیس بوک خود نوشته است که وقتی من خواب بودم، موساد کفش من را دزدیده است. این توییتر به‌سرعت در میان کاربران انگلیسی رواج یافت و موجی علیه برنامه‌های جاسوسی اسرائیل شکل گرفت. بسیاری نیز با عکس‌هایی که در توییتر خود گذاشتند، این موضوع را دنبال کردند.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!