خلاء آموزشی موجب نگرانی از گسترش فضای مجازی شده است

سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: خلاء آموزشی موجب شده که با گسترش رسانه‌ها و فضای مجازی، نگرانی در خصوص ناهنجاری‌های اجتماعی تشدید شود.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از ایلنا، یونس رنج‌کش در کمیته ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان گیلان اظهار کرد: تا زمانی که تمامی عناصر جامعه به این باور نرسند که آسیب‌های تولیدشده در حوزه ناهنجاری‌ها دامن آنان را هم خواهد گرفت، اتفاق چندانی نخواهد افتاد.

وی افزود: باید با درک صحیح واقعیت‌های اجتماعی و با برنامه‌ریزی‌های منطقی مردم را نسبت به پیامدهای ناشی از تولید ناهنجاری‌ها آگاه کرد.

دبیر کمیته ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی استان گیلان یادآور شد: بسیاری از مشکلات اجتماعی ناشی از عدم وجود مهارت‌های لازم زندگی و نبود آموزش‌های عمومی در این زمینه است که باید با برنامه‌ریزی‌های مناسب و تجمیع امکانات دستگاه‌های  مسئول این آموزش‌ها را فراگیر کرد.

به گفته وی، در این زمینه خانواده‌ها نقش مهمی دارند و باید نسبت به حفظ سلامت اعضای خویش حساسیت بیشتری داشته باشند.

رنج‌کش خاطرنشان کرد: خلأ آموزشی موجب شده که با گسترش رسانه‌ها و فضای مجازی، نگرانی در خصوص ناهنجاری‌های اجتماعی تشدید شود.

وی گفت: دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی باید با درک  واقعیت‌های اجتماعی و شرایط جامعه عمل و از انجام  رفتارهای سلیقه‌ای پرهیز کنند

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!