چرا در شبکه‌های اجتماعی ایرانی فعالیت مستمر ندارید؟
نظرسنجی سیزدهم وبلاگ نیوز/
چرا در شبکه‌های اجتماعی ایرانی فعالیت مستمر ندارید؟

مخاطبان «وبلاگ نیوز» با مشارکت در نظرسنجی سیزدهم این پایگاه خبری، دلایل عدم موفقیت شبکه‌های اجتماعی ایرانی را بررسی می‌کنند. شما می‌توانید برای شرکت در این نظرسنجی به ستون‌های کناری وبلاگ‌نیوز در صفحات اصلی یا داخلی مراجعه کنید.

سیزدهمین نظرسنجی «وبلاگ نیوز» با موضوع علت عدم استقبال از شبکه‌های اجتماعی ایرانی منتشر شد.

در این نظرسنجی «وبلاگ نیوز» از مخاطبان خود می‌خواهد که دلایل عدم فعالیت مستمر در شبکه‌های اجتماعی ایرانی را انتخاب کنند.

مناسب نبودن فضای محتوایی شبکه‌ها، فعال نبودن گروه دوستان در این شبکه‌ها، عدم احساس نیاز، عدم شناخت شبکه‌های ایرانی، وجود سانسور در شبکه‌ها، بین‌المللی نبودن شبکه‌ها، نداشتن شأن اجتماعی عضویت در شبکه‌ها، عدم رعایت حریم خصوصی توسط حاکمیت یا مدیران شبکه‌ها و کیفیت نداشتن شبکه‌ها از جمله گزینه‌هایی است که برای این نظرسنجی پیش‌بینی شده است.

اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که در شبکه‌های ایرانی فعال هستید، می‌توانید گزینه «فعال هستم» را انتخاب کنید.

شما می‌توانید در ادامه همین خبر برای شرکت در این نظرسنجی اقدام کنید یا به ستون‌های کناری وبلاگ‌نیوز در صفحات اصلی یا داخلی مراجعه کنید و یا در صورت داشتن نظر تفصیلی می‌توانید ذیل همین خبر، نظرات خود را ارسال کنید.

چرا در شبکه‌های اجتماعی ایرانی فعالیت مستمر ندارید؟ (حداکثر 3 پاسخ)

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (0 نظر شما, 4 نظر)
Loading...

(۱) ارســـال نـظــر
  1. asal می‌گه:

    شبکه های اجتماعی ایرانی منبع درامدند برای صاحبانشان و هراز گاهی به بهونه گرفتن پول از افرادی که عضو هستند تهدید به بستن سایت ها میشود .پول بدهید امکانات بیشتر بگیرید مثلا چت عمومی مثلا امکان دیدن بازدیدکنندگان پروفایلتان پول بدهید سرعت سایت بیشتر میشود