انتقام‌جویی با تهدید به قتل در فضای مجازی

فردی که با گرفتن جواب نه از دختر مورد علاقه‌اش با انتشار تصاویرخصوصی وی را به قتل تهدید کرده بود، توسط کارآگاهان جرائم رایانه ای پلیس فتا استان مازندران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از فتا، سرهنگ حسن محمد نژاد رئیس پلیس فتا استان مازندران گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا استان مازندران مبنی بر اینکه مدتی است شخصی با انتشار تصاویر خصوصی دخترش و ارسال پیام در تلگرام وی را به قتل تهدید می‌کند موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت.

سرهنگ محمد نژاد افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضایی مأموران موفق شدند عامل انتشار تصاویر خصوصی و تهدید به قتل و اخاذی از شاکی و فرزند وی را شناسایی کرده و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتا مازندران تصریح کرد: متهم که قبلاً خواستگار دختر شاکی بوده پس از گرفتن جواب نه اقدام به انتشار تصاویر خصوصی فرد موردعلاقه خود در فضای مجازی و تهدید وی و خانواده‌اش کرده بود در اظهارات خود گفت با علم به این‌که فرد موردعلاقه‌اش در شبکه اجتماعی تلگرام فعالیت دارد با هویت مجهول با وی ارتباط برقرار کرده و باهدف انتقام از وی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی‌اش در فضای مجازی و تهدید وی به قتل کرد.

سرهنگ محمد نژاد در خاتمه ضمن هشدار به خانواده‌ها و کاربران فضای مجازی در جهت خودداری از انتشار تصاویر و فایل‌های خصوصی خود در فضای مجازی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!