برگزاری نخستین دوره همایش وردپرس در ایران
هشتم مردادماه صورت می‌گیرد:
برگزاری نخستین دوره همایش وردپرس در ایران

فعالان و علاقه‌مندان وردپرس در ایران با حمایت تیم وردپرس فارسی، برای اولین بار هشتم مرداد ماه در یک همایش یک روزه گردهم می‌آیند تا آخرین تحولات این سرویس را بررسی کنند.

به گزارش «وبلاگ نیوز»، نخستین دوره همایش وردپرس در ایران توسط جمعی از علاقه‌مندان به این سرویس‌دهنده و با حمایت تیم وردپرس فارسی، ۸ مرداد در تهران برگزار می‌شود.

سخنرانان این همایش ۸ نفر از فعالان وردپرس در ایران هستند که به ارائه آخرین نوآوری‌ها و اتفاقات این سرویس‌دهنده در ایران می‌پردازند.

«تاریخچه وردپرس در ایران و معرفی فعالیت گروه های وردپرسی ایرانی»، «چرا وردپرس برای موتورهای جست‌وجو بهینه‌تر است؟»، «توسعه سریعتر با Gulp»، «بایدها و نبایدهایی در وردپرس»، «قالب وردپرس، چالش‌ها، نکات و آنچه باید توجه داشت»، «سیر تکاملی طراحی تجربی پیشخوان وردپرس»، «وردپرس و کسب و کار» و «بهینه سازی وردپرس در بسترهای مختلف میزبانی» از موضوعاتی است که در این همایش قرار است به آن پرداخته شود.

هنوز ثبت نام در این همایش با هزینه ۳۵ هزار تومانی انجام می‌شود و در صورت تکمیل ظرفیت تخفیف‌های ارائه شده، بلیط عادی همایش به قیمت ۵۵ هزار تومان به فروش خواهد رسید.

سرویس اختصاصی وردپرس یک نرم‌افزار مدیریت پایگاه اینترنتی متن‌باز است که به وسیله آن می‌توان مدیریت یک وبلاگ یا وب‌سایت را انجام داد.

گفته می‌شود بیش از ۲۳ درصد پایگاه‌های اینترنتی جهان از این سرویس استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (+1 نظر شما, 1 نظر)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!