حمایت از زیست‌محیط مجازی با تلاش یک بازیگر

همین چند وقت پیش بود که امین زندگانی با حضور در برنامه خندوانه پیشنهاد داد علاوه بر حساسیت بر روی محیط زیست به حفظ محیط زیست فضای مجازی هم توجه کنیم.

گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از خبر آنلاین، حالا همین بازیگر صفحه‌ای را باهدف سلامت بخشی و ایجاد فرهنگ درست استفاده از فضای مجازی در شبکه اجتماعی اینستاگرام درست کرده است.

صفحه‌ای با آدرس ctpt2015 که قرار است آدم‌ها با پیوستن به آن قول و قرار بگذارند در فضای مجازی دست از توهین بردارند.

زندگانی در این پست خود نوشته است: «دوستان عزیز صفحه کمپین حفاظت از محیط‌زیست مجازی باهدف سلامت بخشی و ایجاد فرهنگ درست استفاده از امشب راه‌اندازی شد. قوانین این صفحه به‌زودی مدون خواهد شد ولی اصلی‌ترین قانون جلوگیری از استفاده از الفاظ رکیک و ابراز نظرهای غیراخلاقی و در ادامه آموزش استفاده از لغات مناسب برای بیان مخالفت‌ها و احساسات منفی و در آینده بررسی علل روانی پنهان شدن انسان‌ها در پشت عکس‌ها و نام‌های غیرواقعی برای استفاده غیرانسانی و خالی از فرهنگ از دنیای مجازی برای تخریب دیگران خواهد بود. در معرفی و تبلیغ این صفحه به دوستان خود برای داشتن دنیای مجازی خالی از هرگونه آلودگی به من و این کمپین کمک کنید.»

از سوی دیگر علی رام نورایی بازیگر نیز با راه‌اندازی کمپینی با هشتگ #لطفاً ـ توهین ـ نکنید به جمع فعالان این عرصه پیوسته است.

تاکنون هنرمندان زیادی از الیکا عبدالرزاقی گرفته تا شبنم قلی خانی از این صفحه و کمپین حمایت کرده‌اند.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!