تلگرام گوگل در راه است

این بار گوگل در رقابت خود با سایرین قصد راه اندازی یک شبکه پیام رسان جدید که قابلیت های پیشرفته آن شبیه تلگرام است را دارد.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیام‌ رسان Hangouts شرکت گوگل نتوانسته به موفقیتی که این شرکت انتظارش را داشت، برسد و اکثر کاربران اندروید برای ارتباط با دیگران از واتس‌اپ، لاین و وایبر استفاده می‌کنند. از زمانی که شایعه شده گوگل قصد دارد پشتیبانی از SMS را از این پیام رسان حذف کند، به نظر می‌آید محبوبیت این اپ کمتر شده است.بر اساس شایعاتی که از وال استریت ژورنال نقل شده، گوگل در حال کار بر روی یک سرویس پیام رسان جدید است، اما علاوه بر ارایه خدمات پیام رسان‌های معمولی، این سرویس به Chatbot هم مجهز است. شما می‌توانید از این ربات‌ها سوال بپرسید و بر اساس محتوای موجود در موتور‌های جستجو، پاسخ خود را دریافت کنید.

احتمالا امکان ساخت ربات‌های سوم شخص هم در این سرویس گنجانده خواهد شد، پس می‌توان از سایر منابع به غیر از گوگل هم اطلاعات دریافت کرد. این سرویس نه تنها باعث ترغیب مردم به استفاده از سرویس‌های گوگل می‌شود، بلکه به پویایی موتور جستجو این شرکت هم کمک می‌کند.

اگر چه این فعلا در حد یک شایعه است، اما ایده جالبی به نظر می‌رسد و واضح است که از Hangouts موفق‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!