از زبان هیلاری کلینتون بیان شد:
آشوب های تهران و توییتر

هیلاری کلینتون طی سخنانی در وزارت خارجه آمریکا به نقش شبکه مجازی Twitter و بهره گیری دولت متبوعش از این شبکه در کنترل و هدایت آشوبهای خیابانی پس از انتخابات ایران اعتراف کرد. به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از جهان، وی که در کنفرانسی در ساختمان رونالد ریگان در وزارت خارجه آمریکا سخن […]

هیلاری کلینتون طی سخنانی در وزارت خارجه آمریکا به نقش شبکه مجازی Twitter و بهره گیری دولت متبوعش از این شبکه در کنترل و هدایت آشوبهای خیابانی پس از انتخابات ایران اعتراف کرد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از جهان، وی که در کنفرانسی در ساختمان رونالد ریگان در وزارت خارجه آمریکا سخن می گفت، اظهار داشت: امروز ما از ابزارهای جدید استفاده می کنیم. برخی شاید ایام آشوبهای بعد از انتخابات ایران را بیاد داشته باشند که از طریق Twitter افراد می فهمیدند که باید کجا بروند و چه اتفاقی قرار است رخ بدهد.

کلینتون در ادامه گفت: برخی از همکاران ما در وزارت خارجه وقتی بنا به دلایل فنی قصد تعطیلی Twitter را داشتند، آنها (آشوبگران) در تهران خواستار Twitter بودند و می گفتند: شما نمی توانید این شبکه اینترنتی را تعطیل کنید چرا که تظاهرات کنندگان در تهران به آن وابسته هستند.

هیلاری کلینتون با نام بردن از “الیزابت باگلی” نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در طرح مشارکت جهانی، ابراز امیدواری کرد که وی بتواند ضمن توسعه این روش، امکان دسترسی مشابه را برای مردم سایر کشورها از طریق توسعه سازمانهای غیر دولتی (NGO) فراهم سازد.

انتهای پیام/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

(۴) ارســـال نـظــر
 1. یاسی می‌گه:

  راه های آزاد ارتباطات و حضور افراد را در این نوع شبکه ها را نمی توانید منع کنید
  بالاخره یک روز حق پیروز می شود
  آشوب
  تویتیر
  اصلا محتوای خبر با لید و تیر هم خوانی ندارد
  واقعا که…..

 2. […] در این زمینه می‌گوید: برخی از همکاران ما در وزارت خارجه وقتی بنا به دلایل […]

 3. […] در این زمینه می‌گوید: برخی از همکاران ما در وزارت خارجه وقتی بنا به دلایل […]