توییتر حساب ۱۲۵هزار نفر را رسید

شبکه تلویزیونی فرانس۲۴ گزارش داد: شبکه اجتماعی توییتر حساب ۱۲۵هزار کاربر خود را که مظنون به فعالیت های تروریستی هستند، مسدود کرد.

به گزارش «وبلاگ‌نیوز» و به نقل از ایرنا، فرانس۲۴ با انتشار این خبر افزود: توییتر اعلام کرد که از اواسط سال ۲۰۱۵ تاکنون بیش از ۱۲۵ هزار حساب کاربران خود را که اکثر مرتبط با گروه داعش را بسته است و به دنبال آن نیز دیگر شرکت های اینترنتی گام های مشابهی برداشته اند.

توییتر اعلام کرد که این اقدام در پی گزارش های دریافتی از دیگر کاربران انجام گرفته و همزمان گروه های ناظر بر این فعالیت ها بیشتر شده است. 
خبرگزاری رویترز نیز گزارش داد: اعلام این خبر قابل توجه است، زیرا توییتر بسیار اندک درمورد تلاش برای مقابله با گروه (تروریستی – تکفیری) داعش ابراز نظر می کند، زیرا مسئولان این شبکه اجتماعی بیشتر به دلیل کوتاهی در برخورد با کاربران مرتبط با داعش، مورد انتقاد قرار دارد. 
رویترز افزود: گروه داعش برای جذب نیرو به انتقال پیام های خود به شبکه های اجتماعی که بالغ بر صدها میلیون کاربر عضو دارند، به شدت متکی است.
توییتر که جولای سال ۲۰۰۶ راه اندازی شد و مقر آن شهر سانفرانسیسکو در ایالت کالیفرنیا آمریکا است تا ژانویه امسال ۳۳۲ میلیون کاربر فعال دارد.
بنابر گزارش ها درآمد این شبکه اجتماعی اینترنتی سال ۲۰۱۴ یک میلیاردو ۴۰۰ میلیون دلار اعلام شد.
انتهای پیام/.
مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

متاسفم، امکان ارسال ديدگاه وجود نداره!