اعتراض آرام وبلاگ نویسان به بی احترامی ساحت عزیز امام

همایش ها- تجمع پرشور وبلاگ نویسان در اعتراض به بی احترامی ساحت عزیز روح الله الموسوی الخمینی، دیروز در سالن سیدالشهدای میدان هفتم تیر برگزار شد. به گزارش «وبلاگ نیوز» این تجمع که با 30 دقیقه تاخیر، از ساعت 15:30 دقیقه آغاز شد، پس از قرائت قرآن با پخش بخشی از سخنرانی مقام معظم رهبری […]

تجمع اعتراض آمیز وبلاگ نویسانهمایش ها- تجمع پرشور وبلاگ نویسان در اعتراض به بی احترامی ساحت عزیز روح الله الموسوی الخمینی، دیروز در سالن سیدالشهدای میدان هفتم تیر برگزار شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» این تجمع که با 30 دقیقه تاخیر، از ساعت 15:30 دقیقه آغاز شد، پس از قرائت قرآن با پخش بخشی از سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با مبلغان در روز 22 آذرماه 88 همراه بود.

پس از آن سردار حسین یکتا، رییس کل ستاد راهیان نور به بررسی وظایف وبلاگ نویسان در موقعیت فعلی پرداخت و آن ها را به سازماندهی و ایجاد حرکت های منظم دعوت کرد.

قرائت قطعنامه وبلاگ نویسان توسط محمدصالح مفتاح، اجرای سرود دسته جمعی و هم چنین اهدای جایزه به نویسنده وبلاگ “دوئل” به عنوان یکی از افسران برتر جنگ نرم، از دیگر برنامه های این تجمع آرام بود.

برخی از مسئولین سازمان بسیج دانشجویی و مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج و هم چنین چهره های وبلاگ نویس شناخته شده ای چون حمید داودآبادی، از جمله میهمانان افتخاری این مراسم بودند.

این مراسم با حضور حدود 300 تن از وبلاگ نویسان و فعالان شبکه های اجتماعی و تالارهای گفت و گو برگزار شد که خودجوش بودن برنامه و جهادی بودن اجرای آن، باعث ایجاد فضایی صمیمی بین حاضران در جلسه شده بود.

وبلاگ نویسان حاضر در جمع در پایان مراسم ضمن دریافت انیمیشن چهار قسمتی “آقای سبز” به وسیله بلوتوث، نرم افزار چند رسانه ای “فتنه” و “حدیث ولایت” و هم چنین عکس هایی از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را به عنوان هدیه دریافت کردند.
انتهای خبر/.

مخالفمموافقم (هنوز نظری داده نشده است! شما نخستین باشید!)
Loading...

(۶) ارســـال نـظــر
 1. مرضیه می‌گه:

  سلام دستتون درد نکنه که خبر را انعکاس دادید ولی کاش بیانیه خوانده شده را هم میگذاشتید.

  باتشکر
  یا علی

 2. ارمیا می‌گه:

  سلام
  مراسم خوبی بود ولی جای خیلی ها خالی بود.
  البته جای مرگ بر ….. هم خیلی خالی تر!!!!

 3. فریبرز می‌گه:

  سلام…
  درود بر شما…
  حیف…حیف شد که من دیر متوجه این حرکت شدم…

 4. […] گزارشی کوتاه از تجمع وبلاگ نویسان 27 نفر تا الآن به این مطلب ستاره داده اند و اکنون این مطلب 127 ستاره دارد! شما هم ستاره بدهید…  Loading … […]