نوشته در ۲:۰۰ ب.ظ - بر ۲۰/۱۱/۸۷ بایگانی پرونده‌های ویژه

در این صفحه می توانید لیست پرونده ها و اخبار موضوعی گذشته در وبلاگ نیوز که تحت عنوان “پیشنهاد ما” مطرح شده اند را ببینید. با کلیک بر روی هر لینک این صفحه می توانید مجموعه اخبار، گزارش ها و تحلیل های وبلاگ نیوز را پیرامون آن موضوع ببینید.

دومین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال
>این جشنواره اتفاق تقریبا مهمی بود که در مهرماه ۸۷ دومین دوره آن برگزار شد. جشنواره ای که به نام وبلاگستان بود، اما هرگز به کام وبلاگستان نشد!

خروش وبلاگی غزه
>آغاز جنگ رژیم صهیونیستی و شدت گرفتن آن در نوار غزه باعث تحرکات مختلفی در وبلاگستان شد. آذر ماه ۸۷ این اتفاقات به اوج خود رسید. اتفاقاتی که در وبلاگستان تحت عنوان “خروش وبلاگی غزه” معروف شد.

خداحافظ آقای وبلاگ
>با پایان یافتن نهمین ماه ۱۳۸۷ خبر خداحافظی مهدی بوترابی، مدیر پرتلاش پرشین بلاگ در رسانه ها بسیار مورد توجه قرار گرفت. این پرونده بهانه ای است برای این که از فردی که برای وبلاگستان فارسی بسیار زحمت کشیده است قدردانی شود.

سی امین فجر
>اخبار مرتبط با فرا رسیدن سی امین سالگرد پیروزی متاسفانه به اعلام فراخوان های جشنواره های مختلف منتهی شد. جشنواره هایی که نتوانستند تحرک خاصی در وبلاگستان ایجاد کنند.

وبلاگستان عزادار است
>بازار جشنواره ها در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حسابی داغ بود! هر اداره و نهادی که می توانست یک جشنواره برپا می کرد. محرم ۸۷ اتفاق مهمی در وبلاگستان نیفتاد. شاید بتوان مهم ترین اتفاق را آغاز جشنواره بوی سیب دانست.

نوروز۸۸
>بسته های نوروزی سرویس دهنده های وبلاگی، خبرهای خوش وبلاگی و جمع بندی عملکرد وبلاگستان در سال ۸۷ خلاصه ای از آن چیزی است که در این مجموعه خواهید خواند.

انتخابات دهم
>در این جا می توانید اخبار، گزارش ها، تحلیل ها و یادداشت های پیرامونی دهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران را بخوانید. مطالبی که منحصرا درباره فضای وبلاگستان است و شما را به یاد آن روزهای پر تب و تاب وبلاگستان خواهد برد.

رییس جمهور ما وبلاگی ها
>این نام، نام مجموعه همایش و جشنواره ای بود که پایگاه خبری وبلاگ نیوز به مناسبت ایام انتخابات برگزار کرد. مجموعه اخبار، گزارش ها و تحلیل های پیرامونی این جشنواره انتخاباتی را می توانید با مراجعه به این لینک بخوانید.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
>مجموعه اخبار، گزارش ها، گفت و گو ها و تحلیل های فضای وبلاگی هفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم (سال 1388) را در این جا بخوانید.

روز جهانی وبلاگ
>یادداشت ها، اخبار و گزارش های تصویری و متنی روز جهانی وبلاگ 2009.

هفته دفاع مقدس
>اخبار و اتفاقات وبلاگی هفته دفاع مقدس سال 1388 را در این جا بخوانید.

سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال
>مجموعه نسبتا پر و پیمان اخبار، یادداشت ها، گزارش ها و گفت و گوهای پیرامونی سومین حضور دیجیتالی وبلاگ ها را در این مجموعه بخوانید.