نوشته در ۵:۰۷ ب.ظ - بر ۱۲/۰۲/۸۸ وبلاگ‌نیوز ِ شما!

بعضی‌ها عادت به مراجعه مستقیم به یک سایت ندارند و علاقه‌مندند که به شکل‌های دیگری مطالب منتشر شده در آن سایت به دست‌شان برسد. ما هم به علاقه‌شان احترام گذاشته‌ایم!

در ادامه می‌توانید انتخاب کنید که دوست دارید چگونه «وبلاگ نیوز» را دریافت کنید. ما سعی کردیم هر جایی که برایمان مقدور است، حضور داشته باشیم.

1. رایانامه (ایمیل)

اگر دوست دارید روزی یک ایمیل دریافت کنید و آخرین اخبار «وبلاگ نیوز» را در صندوق ورودی‌تان بخوانید، این امکان مخصوص شماست. علاوه بر این، اخبار فوری که جنبه اهمیت بالایی داشته باشند به محض وقوع برای‌تان ارسال می‌شود.

فقط کافی است نشانی ایمیل‌تان را در جعبه زیر وارد کنید:

Google Groups
اشتراك در Weblognews.ir

:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

=====

2. شبکه‌های اجتماعی

اگر می‌خواهید حین گشت‌وگذار‌های‌تان در شبکه‌های اجتماعی، آخرین اخبار «وبلاگ نیوز» را دریافت کنید، ما را در این نشانی‌ها می‌توانید پیدا و دنبال کنید:

افسرانفیس‌بوک

=====

3. خوراک

شما می‌توانید با اشتراک در RSS (خوراک) وبلاگ نیوز، آخرین به‌روز رسانی‌های این سایت را روی نرم افزار خوراک‌خوان‌تان دریافت کنید.

=====

4. تلفن همراه

شما می‌توانید آخرین اخبار مهم و فوری «وبلاگ نیوز» را به صورت رایگان روی تلفن همراه‌تان از طریق پیامک دریافت کنید.

به این منظور می‌توانید عدد 1 را به شماره 3000136333 ارسال کنید تا راهنمایی‌های لازم برای شما ارسال شود یا نشانی وبلاگ خود یا حساب کاربری‌تان در یک شبکه اجتماعی، و استان محل سکونت خودتان را برای دریافت اخبار استانی به شکل زیر برای همین شماره ارسال کنید:

نشانی وبلاگ یا کاربری شبکه اجتماعی | استان محل سکونت (مثلا: weblognews.blog.ir | تهران ) یا (مثلا: cloob.com/weblognews | تهران )

تذکرها:

* در صورت تمایل به دریافت اخبار استانی، استان محل سکونت خود را در پیامک درج کنید. البته این موضوع اختیاری است.

* حتما در پیامک عضویت، نشانی وبلاگ‌تان یا حساب کاربری‌تان در یک شبکه اجتماعی را وارد کنید و از وارد کردن نشانی ایمیل یا نشانی‌های متفرقه خودداری کنید. در غیر این‌صورت شماره تلفن شما در سامانه پیامک ثبت نمی‌شود. از آن‌جایی‌که این سامانه رایگان است، تنها به وبلاگ‌نویسان و کاربران شبکه‌های اجتماعی خدمت ارائه می‌کند.

* برای لغو عضویت در این سامانه پیامکی عدد 2 را به شماره 3000136333 پیامک کنید.

* دقت کنید که شماره همراه اول شما در لیست ممنوعه تبلیغاتی نباشد. در این‌صورت شماره شما در سامانه پیامک ثبت نمی‌شود.

* در صورتی که می‌خواهید شماره تلفن همراه شما از لیست ممنوعه تبلیغاتی خارج شود، عدد 2 را به شماره 8999 ارسال کنید و مجددا اقدام به ثبت نام کنید.